Kęstutis_Ramanauskas

Testuotojų grupė

Recommended Posts

renkami.png

 

Sveiki mieli mūsų busimieji žaidėjai, norime jums pranešti, kad reikės ir jūsų pagalbos prie modifikacijos progreso, kad greičiau dirbtume. Nes jau kaip žinot mes persikeliam į „San-Fierro“ miestą iš „Los-Santos“ dėl to bus nemažai darbo ir jums, kad būtų viskas ištestuota ir iškelta iš „Los-Santos“ į „San-Fierro“ tiek checkpoint, tiek visas darbas. Tikrasis jūsų darbas bus tai ištestuoti darbus tiek su pakvietimu, tiek be, ir pagrindas bus jums viska surašyti kas tam darbe yra per checkpoint, kur jie pasikrauna, kur išsikrauna ir visi kiti dalykai. Nes jei tuos dalykus mes patys apsiimam tada Startas dar užsitęstu, dėl to lauksim pagalbos iš jūsų. Dar viena naujiena kad jau yra sukurtos naujos sistemos ir naujas darbas be pakvietimo, ir jį pamatysit gal greitu metu atnaujinimuose. Tad dabar aš lauksiu jūsų anketų į Testuotojų Grupe. 

Sėkmės visiems pildantiems!!!

 

 

Anketos šablonas:

  • Būsimas Vardas_Pavardė žaidime:
  • Dėl ko pretenduojate į testuotojų grupe?:
  • Gal ir patys kažko mokate? (Būtume suinteresuoti dėl priėmimo į komanda jei mums reiktų):
  • Koks jūsų amžius?

 

 

Pagarbiai projekto: KOMANDA

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Bendrinkite kitose svetainėse

PS: Dar trumpa informacija, šioje temoje nematysit kitu pretendentų anketų, tik projekto komanda jas mato, ir bus išrinkti pradžiai mažiausia 5 žaidėjai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Bendrinkite kitose svetainėse

[!]

Noriu pranešti, jog pasitarę su komanda, nusprendėme išrinktiems testuotojams padovanoti po VIP statusą serveryje. Tad nesnausk ir pildyk anketą čia! <3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Bendrinkite kitose svetainėse
Svečias
Ši tema yra užrakinta.