Black_Windows

EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

Recommended Posts

wefafas.png

Sveiki mielieji forumo lankytojai, labai atsiprašome už nepatogumus, bet jau turime jums šiek tiek naujienų iš serverio pusės. Dirbome kiek galėjome greičiau, bet per greitumą atsirado spragų kurias reikėjo tvarkyti iš naujo. Dabar galime pasakyti jog darbai pradeda eiti sklandžiau nei ėjo prieš tai, o tai mums taip pat palengvino gyvenimą (šypsausi). Šis atnaujinimas atsirado dėka @Karel_Olaf, didelis ačiū jam, prie kito atnaujinimo prisidės ir pats @Kęstutis_Ramanauskas, bei aš pats kiek galėdamas.

P.s. Visas veiksmas vis dėl to vyks San Fierro mieste.

EtaGame.Lt - v0.1

1. Įdiegta nauja vardo tikrinimo sistema. Sistema naudoja mažesnę kodo dalį bei resursų, kitaip tariant buvo smarkiai optimizuota.
  2. Atnaujinta duomenų bazė, sutaisytos kelios smulkios klaidos.
  3. Pakeistos fūristų kainos. Dabar ginklų ar narkotikų krovinys kainuos 3.000€, o už pristatymą gaus 4.500€
  4. Sutvarkyta /gps komanda, atnaujintos vietos.
  5. Dabar alga darbuotojams su direktoriaus pakvietimu kils ir keleiviui.
  6. Policininkams padaryta, kad galėtų rakinti iš transporto priemonės, tačiau tai daryti galės tik keleivis.
  7. Atnaujinta direktoriaus / pavaduotojo paskyrimo sistema. Nuo šiol paskirtas direktorius / pavaduotojas bus automatiškai įdarbintas į darbą.
  8. Atnaujinta nuosavo transporto informacija. Nuo šiol transporto savininkas galės peržiūrėti transporto ID.
  9. 3 lygio administratoriams įdėtos komandos /toveh ir /getveh kurios leis pagal transporto „id“ nusikelti į jo vietą.
  10. Sutvarkyta „BAN“ komanda.
  11. Administracijos prižiūrėtojui įdėtos komandos /cveh, /dveh ir /dvehall kurios leidžia sukurti transportą bei jį sunaikinti.
  12. Sutvarkyta komanda /dkomandos - pridėtos papildomos komandos kurios buvo neįtrauktos.
  13. Sutvarkyta daugybė kitų rašybos klaidų.
  14. Pridėta papildomų informacijos tekstų, pvz. paskyrus prižiūrėtoju, paskirtam žaidėjui atsiųs žinutę, kaip naudotis prižiūrėtojo komandomis.
  15. Į info lentelę pridėta ir direktorius / pavaduotojas, be to priedu rašys paskyrimo datą.
  16. Apsipirkimas kioske padarytas su „ALT“.

Kitame atnaujiname pasirodys ir vaizdai.

• Myliu 2
  • Ačiū 1
  • Sumišęs 1

Dalintis šį pranešimą

Bendrinkite kitose svetainėse

Šaunus atnaujinimas, smagu matyti jog stengiamasi dėl projekto

Dalintis šį pranešimą

Pasakysiu atvirai jums, nieko įspūdingo nematau čia iš atnaujinimų dalies. Pasispauskit - įnardinkit akis į kompiuterio monitorių ir rašykit kur kas geresnį kodą. Nes čia tik skaitytųsis ką jūs darote eiliniam šūdserveriui. Sistemos matytos, matytos kiekvienam serveryje ir tai kartojasi, ekonimika matosi jau dabar iš tų atnaujinimų, kad su laiku ji mirusi bus nes už nieką gauti beveik po 5k tai čia grynai freeroam stilius žaidimo o ne real-life. Kęstai ką nori manyk, bet vis tiek kažkur turi būti neigiamo pasisakymo ar nuomonės. Manau per daug jūs tame "Script" šūdą malat :)) 

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Prieš 1 Valandą, Igor_Fiodorov parasė:

Pasakysiu atvirai jums, nieko įspūdingo nematau čia iš atnaujinimų dalies. Pasispauskit - įnardinkit akis į kompiuterio monitorių ir rašykit kur kas geresnį kodą. Nes čia tik skaitytųsis ką jūs darote eiliniam šūdserveriui. Sistemos matytos, matytos kiekvienam serveryje ir tai kartojasi, ekonimika matosi jau dabar iš tų atnaujinimų, kad su laiku ji mirusi bus nes už nieką gauti beveik po 5k tai čia grynai freeroam stilius žaidimo o ne real-life. Kęstai ką nori manyk, bet vis tiek kažkur turi būti neigiamo pasisakymo ar nuomonės. Manau per daug jūs tame "Script" šūdą malat :)) 

Priimu tavo nuomone, juk dar tik visa pradžia yra. Pirmiausia mes paruošim startui kaip ir priklauso bet ir per starta ir naujovių pamatysit o ne tik tuos pagrindinius dalykus ką matot ir kituose projektuose.

Dalintis šį pranešimą

41 minutes prieš, Kęstutis_Ramanauskas parasė:

Priimu tavo nuomone, juk dar tik visa pradžia yra. Pirmiausia mes paruošim startui kaip ir priklauso bet ir per starta ir naujovių pamatysit o ne tik tuos pagrindinius dalykus ką matot ir kituose projektuose.

Mano nuomone ir sprendimu jūs jau turite nuo pat pirmų dienų - ar pirmų pirmiausiu atnaujinimų rodyti tai kas yra geriausia ar net tokį palikti žaidėjams susidomėjimą "wow". Pirmi atnaujinimai - niekur niekada gyvenime nematyti samp eroje įmanomi nei tai kaip šiuo metu tiksliau šioje situacijoje. Galbūt aš permąstau visą tai, bet asmeniškai aš mąstau kitaip. Atvirai pasakysiu, labai gaila jog pats nemoku script'int padaryčiau serverį pagal save ir savo norimas mintis. Bet jei siūlyčiau jums, nemanau ar tiks viskas tai ką pasakysiu. Vienam tas nepatiks, kitam anas, trečiam vėl kitos problemos. Spręskit patys - bet geriau ir paklausykit manęs. Idėjų rašymui ar siūlymui esu sukaupęs labai didelią patirtį ir puikiai ją išdėstau. Nauji darbai, vietovės, pasiekimai, veiklos serveryje ir t.t. :)

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

4 valandas prieš , Igor_Fiodorov parasė:

Mano nuomone ir sprendimu jūs jau turite nuo pat pirmų dienų - ar pirmų pirmiausiu atnaujinimų rodyti tai kas yra geriausia ar net tokį palikti žaidėjams susidomėjimą "wow". Pirmi atnaujinimai - niekur niekada gyvenime nematyti samp eroje įmanomi nei tai kaip šiuo metu tiksliau šioje situacijoje. Galbūt aš permąstau visą tai, bet asmeniškai aš mąstau kitaip. Atvirai pasakysiu, labai gaila jog pats nemoku script'int padaryčiau serverį pagal save ir savo norimas mintis. Bet jei siūlyčiau jums, nemanau ar tiks viskas tai ką pasakysiu. Vienam tas nepatiks, kitam anas, trečiam vėl kitos problemos. Spręskit patys - bet geriau ir paklausykit manęs. Idėjų rašymui ar siūlymui esu sukaupęs labai didelią patirtį ir puikiai ją išdėstau. Nauji darbai, vietovės, pasiekimai, veiklos serveryje ir t.t. 🙂

Viskas šaunu, visu jusu mes lauksim tikrai idėjų kurias stengsimės įgyvendinti ir tai pat juk db perkėlimas vyksta iš ls miesto į sf dėl to dabar toki ir buvo atnaujinimai ir palikti taip paleisti serverį tai čia nesamonė būtu. Juk turim padaryti kad jau sf ir veiktu visas veiksmas.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar