Black_Windows

Administratorius(ė)
 • Turinio skaičius

  55
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Dienų laimėjo

  15

Black_Windows paskutinį kartą laimėjo Kovas 11

Black_Windows turėjo geriausiai mėgstamą turinį!

Reputacija

50 Puikus

3 sekėjų

Apie Black_Windows

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

478 profilio peržiūros
 1. Black_Windows

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  PASKELBTA!
 2. Black_Windows

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  EtaGame.Lt 0.2v [MAP] Įkeltas naujas picerijos darbas, dėkojame Frank už darbą. [MAP] Įkeltas drabužinė ir tai pat sutvarkytos jos visos koordinatės. Dėkojame už darbą @Black_Windows [FIX] Sutvarkyta pilnai Registracija ir prisijungimo langas viskas naujai bei su mūsų logotipu. Dėkojame už darbą@Kęstutis_Ramanauskas [MAP] Vietoj kranų padarytas paprastas parkas. Dėkojame už lengva darbą @Kęstutis_Ramanauskas [NEW] Sukuras naujas darbas be pakvietimo "Šiukšlių Rūšiuotojai". Už šį darbo atlikimą dėkojame @Karel_Olaf Trumpai apie darbą: Reikės rūšiuoti šiukšles į 3 konteinerius "PLASTIKAS" "STIKLAS" "POPIERIUS" juos reikės sunešioti iš vienos vietos į konteinerius ir kaip jie pasikraus pilni tas žmogus turintis pasikėlęs lygį galės vairuoti darbo transporto priemonę ir pilnus konteinerius išveš į Perdirbimo punktą. Įkeltas map'as. Darbe reikės rūšiuoti šiukšles. Paimti šiukšles su Y, o padėti su N [NEW] Sukurta šiukšlininko lygių sistema. Už šį darbo atlikimą dėkojame @Karel_Olaf Už nuneštą šiukšle žaidėjas gauna nuo 1 iki 5 xp. Nuo 5 lygio galės naudoti darbo transportą Kylant lygiui bus lengviau ką nors rasti Sukurtos komandos /pakrauti ir /iskrauti [FIX] Sutvarkyti visi „teleport“ koordinatės. Dėkojame už darbą @Kęstutis_Ramanauskas [MAPP] Įkelta nauja poilsio zona (AFK). Dėkojame už darbą @Black_Windows [MAPP] Įkelta nauja traukinių stotis. Dėkojame už darbą @Frozeris [NEW] Sukurti „MINI Darbai“. Dėkojame už darbą @Karel_Olaf Trumpai apie tai: Visame San-Fierro mieste bus išmėtyti „botai“, prie kurių priėjus gausite laikino darbo. Šiuos darbus galėsite dirbti, net ir dirbant bet kuriame darbe su pakvietimu. Papildomas uždarbis jums. Nes kadangi darbų be pakvietimo nebus. Atlikus darbą gausite nuo 100 iki 400 Eurų. Žemiau parodomoji versija su grybais. MINI Darbų yra daugiau. Darbo eiga: Susirandate stovintį žmogų (bota). Rasti galėsite per gps. Priėję parašote komanda /minijob ir jums išmeta lentelę. Paspaude informacija pamatysite trumpa aprašymą apie ši darbą. Spaudžiate pradėti darbą ir jums automatiškai užsidės 15 min. kontraktas. Tada bėgate ir ieškote šiuo atvejų grybų. Suradę prieinate ir spaudžiate ALT mygtuką ir jūsų grybas paimtas. Bėgate atgal pas darbdavį priduoti. Pribėgę vėl rašote /minijob ir spaudžiate priduoti. Už tai gaunate 2 Eurus į savo kišenę. (Kainos nėra galutinės) Viską surinkus ir pridavus jūs gausite papildomą atlygi. (100-400 eur.) [MAPP] Įkelta nauja „REGITRA“. Dėkojame už darbą @Black_Windows Keletas nuotraukų: Perdirbimas Parkas
 3. Testuotojai vis dar renkami.

 4. Black_Windows

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

  Sveiki mielieji forumo lankytojai, labai atsiprašome už nepatogumus, bet jau turime jums šiek tiek naujienų iš serverio pusės. Dirbome kiek galėjome greičiau, bet per greitumą atsirado spragų kurias reikėjo tvarkyti iš naujo. Dabar galime pasakyti jog darbai pradeda eiti sklandžiau nei ėjo prieš tai, o tai mums taip pat palengvino gyvenimą (šypsausi). Šis atnaujinimas atsirado dėka @Karel_Olaf, didelis ačiū jam, prie kito atnaujinimo prisidės ir pats @Kęstutis_Ramanauskas, bei aš pats kiek galėdamas. P.s. Visas veiksmas vis dėl to vyks San Fierro mieste. EtaGame.Lt - v0.1 Įdiegta nauja vardo tikrinimo sistema. Sistema naudoja mažesnę kodo dalį bei resursų, kitaip tariant buvo smarkiai optimizuota. Atnaujinta duomenų bazė, sutaisytos kelios smulkios klaidos. Pakeistos fūristų kainos. Dabar ginklų ar narkotikų krovinys kainuos 3.000€, o už pristatymą gaus 4.500€ Sutvarkyta /gps komanda, atnaujintos vietos. Dabar alga darbuotojams su direktoriaus pakvietimu kils ir keleiviui. Policininkams padaryta, kad galėtų rakinti iš transporto priemonės, tačiau tai daryti galės tik keleivis. Atnaujinta direktoriaus / pavaduotojo paskyrimo sistema. Nuo šiol paskirtas direktorius / pavaduotojas bus automatiškai įdarbintas į darbą. Atnaujinta nuosavo transporto informacija. Nuo šiol transporto savininkas galės peržiūrėti transporto ID. 3 lygio administratoriams įdėtos komandos /toveh ir /getveh kurios leis pagal transporto „id“ nusikelti į jo vietą. Sutvarkyta „BAN“ komanda. Administracijos prižiūrėtojui įdėtos komandos /cveh, /dveh ir /dvehall kurios leidžia sukurti transportą bei jį sunaikinti. Sutvarkyta komanda /dkomandos - pridėtos papildomos komandos kurios buvo neįtrauktos. Sutvarkyta daugybė kitų rašybos klaidų. Pridėta papildomų informacijos tekstų, pvz. paskyrus prižiūrėtoju, paskirtam žaidėjui atsiųs žinutę, kaip naudotis prižiūrėtojo komandomis. Į info lentelę pridėta ir direktorius / pavaduotojas, be to priedu rašys paskyrimo datą. Apsipirkimas kioske padarytas su „ALT“. Kitame atnaujiname pasirodys ir vaizdai.
 5. Black_Windows

  Projekto pasikeitimai

  Tai kokio velnio čia iš vis atėjęs bandai įsiskverbti? Mes tai jau senai galvojome, norėjome, aiškiai buvo pasakyta kad kita modifikacija, o kur mes ją norime plėsti čia jau mūsų reikalas. Jums pateiksime starto metu pateiksime produktą tokį kokio mes ir norime. Sulaukit starto, po to jau galėsim diskutuoti toliau.
 6. Na ką, šį karta bandysime užkurti pirtį! :classic_cool:

  1. Mark_Yami

   Mark_Yami

   nelabai atrodo kad bandoma kazkas tokio padaryt XD

 7. Black_Windows

  Mechanikai ir kurjeriai

  ačiū tau už ne kritika
 8. Black_Windows

  Direktorių sistema ir ne tik. v0.1

  McDonald's yra miesto centre, ėmiau daug vietos nes tai man pasirodė tinkamai. Kaip pavyzdys, tai bus daugelio žaidėjų susibūrimo vieta.
 9. Black_Windows

  Direktorių sistema ir ne tik. v0.1

  Gal galėtum plačiau papasakoti į pm? Kodėl tau taip atrodo?