Visas aktyvumas

Šis srautas automatiškai atnaujinamas     

 1. Praeitą savaitę
 2. Earlier
 3. Darbai vyksta nors ir per šventes

 4. Su Naujaisiais 🙂

  1. Kęstutis_Ramanauskas

   Kęstutis_Ramanauskas

   Dėkui dėkui tave tai pat su naujais

 5. Swarg_Best

  Gerų jaukių švenčių

  Nu dėkui,ir tave su šventėm.
 6. Kęstutis_Ramanauskas

  Gerų jaukių švenčių

  Sveikinam visus didelius ir mažus, jaunus ir vyresnius su atejusiomis šventėmis. Linkim kuo didžiausios sėkmės gyvenime, įvairiausiu linksmybių, pramogų ir visų jūsų troškimų išsipildymų. Nuoširdžiai EtaGame.Lt administračija
 7. tikėjaus fivem'e pamaty jus

  1. Black_Windows

   Black_Windows

   Na manau jeigu jau čia nebepasiseks galvosim ir apie tai ;)

 8. Tremell_Santos

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  Šaunūs atnaujinimai!
 9. Mark_Yami

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  Šaunuoliai įdomu būtų @Frozeris stotį pamatyt, po tiek metų mappinime vis dar kliba
 10. Bill_Dark

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  Šaunus atnaujinimas, laukiu nesulaukiu kito
 11. Black_Windows

  Testuotojų grupė

  Testuotojai pažymėti šitame pranešime. Jeigu per 24 val. neprisijungsite prie discord serverio, būsite pakeistas kitu žmogumi. Discord - https://discord.gg/RThy9yf @Swarg_Best @Jonny Pennyworth @Marte_Volka @Modestas_Swat @Arthur_Hopkins
 12. Swarg_Best

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  Malonu jog dirbama,sėkmės toliau.
 13. Black_Windows

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  PASKELBTA!
 14. Sveiki Žmogeliai

  1. Kęstutis_Ramanauskas

   Kęstutis_Ramanauskas

   Sveikas sveikas atvykęs pas mus

 15. Black_Windows

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.2

  EtaGame.Lt 0.2v [MAP] Įkeltas naujas picerijos darbas, dėkojame Frank už darbą. [MAP] Įkeltas drabužinė ir tai pat sutvarkytos jos visos koordinatės. Dėkojame už darbą @Black_Windows [FIX] Sutvarkyta pilnai Registracija ir prisijungimo langas viskas naujai bei su mūsų logotipu. Dėkojame už darbą@Kęstutis_Ramanauskas [MAP] Vietoj kranų padarytas paprastas parkas. Dėkojame už lengva darbą @Kęstutis_Ramanauskas [NEW] Sukuras naujas darbas be pakvietimo "Šiukšlių Rūšiuotojai". Už šį darbo atlikimą dėkojame @Karel_Olaf Trumpai apie darbą: Reikės rūšiuoti šiukšles į 3 konteinerius "PLASTIKAS" "STIKLAS" "POPIERIUS" juos reikės sunešioti iš vienos vietos į konteinerius ir kaip jie pasikraus pilni tas žmogus turintis pasikėlęs lygį galės vairuoti darbo transporto priemonę ir pilnus konteinerius išveš į Perdirbimo punktą. Įkeltas map'as. Darbe reikės rūšiuoti šiukšles. Paimti šiukšles su Y, o padėti su N [NEW] Sukurta šiukšlininko lygių sistema. Už šį darbo atlikimą dėkojame @Karel_Olaf Už nuneštą šiukšle žaidėjas gauna nuo 1 iki 5 xp. Nuo 5 lygio galės naudoti darbo transportą Kylant lygiui bus lengviau ką nors rasti Sukurtos komandos /pakrauti ir /iskrauti [FIX] Sutvarkyti visi „teleport“ koordinatės. Dėkojame už darbą @Kęstutis_Ramanauskas [MAPP] Įkelta nauja poilsio zona (AFK). Dėkojame už darbą @Black_Windows [MAPP] Įkelta nauja traukinių stotis. Dėkojame už darbą @Frozeris [NEW] Sukurti „MINI Darbai“. Dėkojame už darbą @Karel_Olaf Trumpai apie tai: Visame San-Fierro mieste bus išmėtyti „botai“, prie kurių priėjus gausite laikino darbo. Šiuos darbus galėsite dirbti, net ir dirbant bet kuriame darbe su pakvietimu. Papildomas uždarbis jums. Nes kadangi darbų be pakvietimo nebus. Atlikus darbą gausite nuo 100 iki 400 Eurų. Žemiau parodomoji versija su grybais. MINI Darbų yra daugiau. Darbo eiga: Susirandate stovintį žmogų (bota). Rasti galėsite per gps. Priėję parašote komanda /minijob ir jums išmeta lentelę. Paspaude informacija pamatysite trumpa aprašymą apie ši darbą. Spaudžiate pradėti darbą ir jums automatiškai užsidės 15 min. kontraktas. Tada bėgate ir ieškote šiuo atvejų grybų. Suradę prieinate ir spaudžiate ALT mygtuką ir jūsų grybas paimtas. Bėgate atgal pas darbdavį priduoti. Pribėgę vėl rašote /minijob ir spaudžiate priduoti. Už tai gaunate 2 Eurus į savo kišenę. (Kainos nėra galutinės) Viską surinkus ir pridavus jūs gausite papildomą atlygi. (100-400 eur.) [MAPP] Įkelta nauja „REGITRA“. Dėkojame už darbą @Black_Windows Keletas nuotraukų: Perdirbimas Parkas
 16. Testuotojai vis dar renkami.

 17. Black_Windows

  Testuotojų grupė

  [!] Noriu pranešti, jog pasitarę su komanda, nusprendėme išrinktiems testuotojams padovanoti po VIP statusą serveryje. Tad nesnausk ir pildyk anketą čia!
 18. Kęstutis_Ramanauskas

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

  Be to juk tam idėjos ir yra skirtos juk ten ir balsuojet visi ar sutinka su jomis kad būtų sukurta ar ne.
 19. Kęstutis_Ramanauskas

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

  Viskas šaunu, visu jusu mes lauksim tikrai idėjų kurias stengsimės įgyvendinti ir tai pat juk db perkėlimas vyksta iš ls miesto į sf dėl to dabar toki ir buvo atnaujinimai ir palikti taip paleisti serverį tai čia nesamonė būtu. Juk turim padaryti kad jau sf ir veiktu visas veiksmas.
 20. Igor_Fiodorov

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

  Mano nuomone ir sprendimu jūs jau turite nuo pat pirmų dienų - ar pirmų pirmiausiu atnaujinimų rodyti tai kas yra geriausia ar net tokį palikti žaidėjams susidomėjimą "wow". Pirmi atnaujinimai - niekur niekada gyvenime nematyti samp eroje įmanomi nei tai kaip šiuo metu tiksliau šioje situacijoje. Galbūt aš permąstau visą tai, bet asmeniškai aš mąstau kitaip. Atvirai pasakysiu, labai gaila jog pats nemoku script'int padaryčiau serverį pagal save ir savo norimas mintis. Bet jei siūlyčiau jums, nemanau ar tiks viskas tai ką pasakysiu. Vienam tas nepatiks, kitam anas, trečiam vėl kitos problemos. Spręskit patys - bet geriau ir paklausykit manęs. Idėjų rašymui ar siūlymui esu sukaupęs labai didelią patirtį ir puikiai ją išdėstau. Nauji darbai, vietovės, pasiekimai, veiklos serveryje ir t.t. :)
 21. Kęstutis_Ramanauskas

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

  Priimu tavo nuomone, juk dar tik visa pradžia yra. Pirmiausia mes paruošim startui kaip ir priklauso bet ir per starta ir naujovių pamatysit o ne tik tuos pagrindinius dalykus ką matot ir kituose projektuose.
 22. Igor_Fiodorov

  EtaGame.lt || Atnaujinimas / v-0.1

  Pasakysiu atvirai jums, nieko įspūdingo nematau čia iš atnaujinimų dalies. Pasispauskit - įnardinkit akis į kompiuterio monitorių ir rašykit kur kas geresnį kodą. Nes čia tik skaitytųsis ką jūs darote eiliniam šūdserveriui. Sistemos matytos, matytos kiekvienam serveryje ir tai kartojasi, ekonimika matosi jau dabar iš tų atnaujinimų, kad su laiku ji mirusi bus nes už nieką gauti beveik po 5k tai čia grynai freeroam stilius žaidimo o ne real-life. Kęstai ką nori manyk, bet vis tiek kažkur turi būti neigiamo pasisakymo ar nuomonės. Manau per daug jūs tame "Script" šūdą malat :))
 23. Kęstutis_Ramanauskas

  Testuotojų grupė

  PS: Dar trumpa informacija, šioje temoje nematysit kitu pretendentų anketų, tik projekto komanda jas mato, ir bus išrinkti pradžiai mažiausia 5 žaidėjai.
 1. Load more activity